Ovocinár Skalica s.r.o.

- ubytovacie služby

Sme malá rodinná firma založená v roku 2012,  pestovaniu ovocia sa venujeme od roku 1994. Venujeme sa pestovaniu ovocia tradičným aj moderným spôsobom,  predaju ovocia a ovocných výrobkoch našich starých materí.V ášeň pre ovocinárstvo, ľudové zvyky a ducha gazdovania starých sedliakov sa snažíme odovzdať deťom aj dospelým, pre ktorých organizujeme tématické programy v sade aj v pivnici. Ďalej ponúkame ubytovanie priamo u nás na poľnohospodárskej usadlosti, v blízkosti sadu a vinohradov v prostredí malebného Skalického kraja.

Nad Skalicou, na vrchole  kopca, medzi vinohradmi, v sade na našej poľnohospodárskej usadlosti Vám ponúkame romantické ubytovanie. Chcete si oddýchnuť od ruchu mesta, alebo stráviť príjemné chvíle s rodinou, či priateľmi, alebo si len vypiť pohár nášho dobrého vína pri krbe s knihou....Čakáme Vás vo vinohradníckom dome  so samostatným vchodom.

Ponúkame Vám prekrásny výhľad, nerušený pokoj a súkromie, rodinnú atmosféru, vôňa dreva, parkovanie v objekte, WiFi, požičiavanie kníh ale aj dobrá dostupnosť Skalice.

Ubytovanie je možné realizovať samostatne, alebo ako súčasť ochutnávok a firemných akcií. Pre záujemcov ponúkame možnosť agroturistiky – popri ubytovaní sa aktívne zapojiť do prác na farme, pri oberačkách, spracovaní a inom. Ubytovaným hosťom ponúkame možnosť využiť našich sprievodcovských služieb po okolí, pri spoznávaní pamiatok, prírody, pozorovanie divej zvery.

 

 

Kontakt:

Ovocinár Skalica s.r.o.
Skalica Samoty 5055/5055
P.O.BOX 90
909 01 Skalica
Tel.: +421 904 613 203, +421 903 247 615 
e-mail: uovocinara@uovocinara.sk

Hodnotiť tovar

najlepšie hodnotené produkty, služby a zážitky

Regionálne značky