Pivovar Sandorf

Sandorf svetlý ležiak 11°, Sandorf polotmavý ležiak 12°, Sandorf tmavý ležiak 12°, Sandorf medový špeciál 12°, Sandorf pšeničné pivo 12°

Firma Bíliková s.r.o. prevádzkuje malý remeselný pivovar nazvaný Sandorf podľa predchádzajúceho názvu obce Prievaly, v ktorej sídli. Klasickým spôsobom varí živé nepasterizované vrchne i spodne kvasené pivo. Prievalský pivovar Sandorf je v prevádzke od roku 2011. V obci Prievaly nebola tradícia výroby piva, ale sprevádzkovaním pivovaru Sandorf sa táto tradícia dostala aj do tejto obce. Vďaka vareniu kvalitného piva, ktoré je živé nepasterizované a nijakým spôsobom chemicky upravované sa dostáva do povedomia širokého okolia nielen toto pivo a pivovar, ale aj obec Prievaly

Pivovar Sandorf má kapacitu 1000 hl piva za rok. Pivo z pivovaru je distribuované v KEG sudoch i PET fľašiach a čapuje sa v prevádzkach pivovaru Sandorf (Pohostinstvo Šandorfský šenk a Reštaurácia Sandorf) a tiež aj v niektorých  podnikoch na Slovensku. Pivovar Sandorf varí spodne i vrchne kvasené pivá. V stálej ponuke má svetlý ležiak 11°, polotmavý a tmavý ležiak 12°. Z polotmavého ležiaku 12° vyrába pridaním prírodných macerátov ochutené pivá, cez zimu varí medový špeciál 12° a cez leto pšeničné pivo 12°. 

K ďalším produktom Sandorfského pivovaru patrí pivná kozmetika - pivný vlasový balzam, regeneračný vlasový šampón s obsahom piva a obilných výťažkov, zjemňujúci sprchový peeling s pivom, kaolínom a pantenolom, osviežujúci sprchový gél s obsahom piva a obilných výťažkov a výživný olejový kúpeľ s obsahom piva a obilných výťažkov.

K existujúcim a zrekonštruovaným priestorom bola v roku 2012 pristavaná nová budova, v podzemí ktorej sa nachádzajú pivné kúpele s wellnessom. Na prízemí je reštaurácia a v podkroví penzión s ôsmimi izbami. 

Kontakt:

Bíliková, s.r.o.
906 34 Prievaly 79

IČO: 46 001 417
Kontaktná osoba: Anna Vitteková

tel.:    +421 34 65 99 104
         +421 901 713 777
email: avittekova@sandorf.sk
www.sandorf.sk

Hodnotiť tovar

najlepšie hodnotené produkty, služby a zážitky

Regionálne značky